Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek a Madách Imre...

Szerintetek a Madách Imre Gimnázium (bp) a jobb, vagy a Szent László (bp)?

Figyelt kérdés
Ezek között gondolkozom ,hogy hova menjek ,minden választ előre is köszönöm!:)
2013. nov. 1. 10:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják, a Madách humán gimi, a Szent Lászlót pedig én (mondjuk ez a tagozattól is függ) inkább reálosnak tartom. Nyolcadikos koromban mindkettő nyílt napján és felvételién is voltam, amik alapján a Madáchot iszonyú ellenszenvesnek találtam, a Szent Lászlóba viszont azonnal beleszerettem, és végül oda is mentem. (Nem bántam meg.) De úgysem fogsz itt olyan embert találni, aki mindkettőt kijárta volna, és úgy tud erről nyilatkozni. Szóval neked is ajánlom a nyílt napokat, és dönts szíved szerint. Amúgy melyiknél milyen tagozatra mennél?
2013. nov. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát a Madáchnál a halado angol nyelvi tagozatot neztem es a Szent Laszloban pedig az Emelt szintű angolt nyelv oktatást.:)
2013. nov. 2. 09:55
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A Madách nagyon jó gimi,tele csupa-csupa imádnivaló emberrel. A tanárok rendesek,vannak elvárásaik, amiket jól lehet teljesíteni. Szóval a Madách a legjobb döntésem volt :)
2013. nov. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Te oda jársz?:) Milyen tagozatra mentél? Milyen az osztályod? És a fiu lány eloszlás?
2013. nov. 3. 16:55
 5/13 klopusz ***** válasza:
46%

Szia!


Nagylányom a Madách-ba jár, ötéves haladó angolra, most második éve.

Teljesen meg vagyok elégedve az oktatás színvonalával. Rendesek a tanárok, jó fejek és intelligensek az osztálytársak. 34-en vannak az osztályban, nagyjából egyenlő arányban a fiúk és a lányok.

Az első hozzászólóval ellentétben a lányom azonnal beleszeretett a Madáchba, mihelyt belépett a kapun.

Amúgy sokan vannak így, a portás néni szerint négykor úgy kell "kirugdosni" a srácokat az épületből, annyira szeretnek bent lenni.


Remélem segítettem.

2013. nov. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam is most 8.-os, és ugyanezt a két tagozatot szeretnénk jelölni.A Lászlóban az emelt angol csak csoport /jövő kedden megyünk nyílt napra nem tudom hány főt vesznek fel, tavaly 14-et/,a Madáchban viszont 2,5 osztály a haladó angol.Nálunk 1. lesz a László, ha az nem sikerül nagyobb az esély a Madáchba bekerülni.Minden a központin és a szóbalin múlik majd.

2013. nov. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az nagyon jo! én a Lászlobe hétfon mrgyek nyiltnapra már nagyon várom hogy milyeb lesz.:)
2013. nov. 8. 06:26
 8/13 anonim válasza:
Én is holnap megyek a Szent Lászlóba nyíltnapra, kíváncsian várom milyen a suli!:)
2013. nov. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Én jó ideje a Szent Laciba járok, olasz tagozatra és csak ajánlani tudom. Jó mert suli végére két nyelvet is elsajátíthatsz és bármilyen irányba továbbmehetsz. Gondolok itt a humán és reál egyetemekre. A László jó alapot biztosít, csak ajánlani tudom. Bekerülni sem annyira nehéz, úgyhogy csak hajrá. Biztosan a Madách is jó de én annak idején, a nyílt napok után inkább a László mellett döntöttem.
2013. nov. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én Madáchos vagyok, és nagyon szeretem a sulit, egyáltalán nem bántam meg, hogy emellett döntöttem. Nagyon kedvesek az emberek, de tényleg, rengeted nagyon jó program van, és nyelvekből is nagyon erős, tehát én mindenképpen csk ajánlani tudom. Ez már mellékes, de az épület is szuper, ega nagy üvegfalból van két fal, ami nagyon nagyon jól néz ki főleg amikor odakint esik az eső ;)
2013. nov. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!