Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi felv. Plusz pont?...

Egyetemi felv. Plusz pont? átjelentkezés másik címre, hogy is van?

Figyelt kérdés
esetleg tudjátok mennyi pontot jelent? Koszi

2013. nov. 5. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudnád a kérdésedet egy értelmes bővített mondatban megfogalmazni?
2013. nov. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

elnezesedet kerem ha nem volt egyertelmu. szoval arra gondoltam, hogy egyetemre jelentkezeskor mi szamit plusz pontnak?

hallottam olyan, hogy ha sajat cimemrol atjelentkezek egy masikra akkor egyedulelonek minosulok es ezert jar plusz pont...

remelem erthetobb hogy mit szeretnek

2013. nov. 5. 19:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezért nem jár plusz pont. Ezt még az egyetemisták is rendszeresen felvetik, csak ők a szociális támogatásnál. Nem győztük mondani, hogy oké megcsinálja. Egyedülállónak minősül. És miből él? Mert nincs bevétele, vagy egy kis diákmunka... Nem nagy összeg. Valamiből élnie kell és ezt igazolni kell...

Ráadásul te még 18 alatt lehetsz ha most jelentkeznél. Úgy még kevésbé hihető, hogy egyedül laksz önfenntartó vagy a semmi bevételből :-)


Inkább tanulj, és azzal szerezz plusz pontokat. A tudást senki nem veszi már el tőled.

2013. nov. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem îgy hallottam idáig, de koszi

biztosra szerettem volna menni a vihetô 100plusz ponttal mert az nem feltetlen a tanulastol fugg

2013. nov. 6. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!