Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Erre kötelezhetnek engem?

Erre kötelezhetnek engem?

Figyelt kérdés
Az osztályban azt találták ki hogy havonta fizessen be mindenki 2000ft-ot hogy a szalagavatóra gyűjtsünk és hogy ezt oda adjuk valakinek az osztályban és ő majd beteszi ezt egy számlára a bankba.Többen szavazták meg az osztályban ezt,de én és pár osztálytársam viszont nem.Kötelezhetnek erre hogy akkor én most ezt fizessem be nekik?+ most kitalálták hogy vesznek egy vízforralót az osztályba hogy szünetbe majd isznak teát meg kávét és erre is beszedik majd a pénzt.Na hát én se nem teázok se nem kávézok akkor most erre is fizessek be?
2013. nov. 20. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
nem kötelezhetnek és ha nem akarsz nem kell fizetni!egyébként meg sokaknak nincs is felesleges 2 ezer forintjuk havnta..nem értem hogy gondolták. a szalagavatot oldja meg az iskola ne a tanulo,,
2013. nov. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen jogtalan.
2013. nov. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!