Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mérnökinformatikus szak: DE...

Mérnökinformatikus szak: DE vagy ÓE?

Figyelt kérdés

Megéri az Óe-re járni vagy kb egy szinten van a 2 egyetem?

Tudom hogy a Bme a legjobb, szóval ilyen jellegű válaszoktól kíméljetek légyszi.



2013. nov. 22. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért nem ugyanott van (mármint helyileg) a kettő. Melyik van neked közelebb? Én tuti ez alapján választanék. Akkora különbség biztos nincs köztük, hogy egy-kétszáz kilométert utazzak akármelyikért. De ha mondjuk kb. egyforma távolságra laksz a két várostól, vagy mindenképpen költöznél miatta... akkor sajnos nem tudok segíteni.
2013. nov. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 czibles ***** válasza:
100%
Inkább OE énszerintem.
2013. nov. 23. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
abszólút, hogy az ÓE, saját tapasztalat, a DE-ről nem is tudtam :) csak a BME-ről, de a VIK-nél ezerszer jobb a képzés színvonala (sajnos nem a tanároké), de akkor a DE-ről ne is beszéljünk ha nem hallottam róla :)
2013. nov. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Debrecen közelebb van, mivel szabolcs megyei vagyok. A képzés színvonalára lennék inkább kíváncsi, ér-e többet az Óe hogy 400 km-t utazzak.
2013. nov. 23. 21:33
 5/8 A kérdező kommentje:
Az óbudain jobb a képzés színvonala mint a vik-en? Mennyire nehéz?
2013. nov. 23. 21:35
 6/8 czibles ***** válasza:

Nem feltétlen mondanám, hogy jobb az OE színvonala, mint a VIKnek, sőőt...

Az tény, hogy az OE sokkal könnyebb, mint a VIK. VIKen most fog változni a tanrend, így kicsit gyakorlatiasabb lett és távolodottt villamosmérnöki képzéstől (aztán gyakorlatban, majd kiderűl mennyire igaz ez).

Igazából lényegtelen, hogy hova mész, egyik helyen sem tanítanak meg téged semmi olyanra, amivel már érsz is valamit, viszont a VIKen sokkal több lehetőséged van értelmes dolgot is tanúlni az egyetem mellett.

2013. nov. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Debrecenről tudna vki még mondani vmit?

2013. nov. 24. 11:22
 8/8 anonim válasza:
óbudai!
2014. jan. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!