Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyet lehet csinálni? (Többi...

Ilyet lehet csinálni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Beteg voltam ezért hétfőn elmentem orvoshoz aki kiírt egész hétre. Reggel jobban éreztem magam ezért gondoltam bemegyek (ma gyakoroltunk TZ-re egy olyan tárgyból amiből bukásra állok). Viszont mégse érzem még magam teljesen fitten szeretnék holnap otthon maradni, a gond viszont, hogy én mar leadták az egész hétre szóló igazolást, hogy a hétfőt és a kedvet kihúzzák. Ha en holnap otthon maradok arról új igazolás kell vagy amit beadtam az úgyis egész hétre szólt szóval nem kell megint megjárnom az orvost?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. dec. 4. 13:57
 1/4 A kérdező kommentje:

* keddet

Autocorrect forever :D

2013. dec. 4. 13:59
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már kiírtak egész hétre, akkor nem kell még egyszer elmenned orvoshoz
2013. dec. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És pénteken bemész?
2013. dec. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem terveztem pénteken se bemenni, ezen a héten már nem lesz semmi amiért úgy érezném, hogy mégis be kellene menni.

Inkább itthon maradok, mert annak nincs sok értelme, hogy betegen járjak be és még betegebb legyek

2013. dec. 4. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!