Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jelenleg kinek és mennyi...

Jelenleg kinek és mennyi (fizetetlen) tanulmányi szabadság jár?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy tanárként dolgozom, miközben másoddiplomát végzek. A munkahelyemmel nincs tanulói szerződésem, de annyiból kötődik hozzá, hogy így elvégezve lesz olyan szakom, amit a már meglévő mellett ott is tudok majd hasznosítani.


A minap jeleztem, hogy megvannak a vizsgaidőpontok, és szeretnék azokra illetve az azokat közvetlen megelőző napra akár fizetetlen (tanulói) szabadságot kivenni. Mert önköltséges, és nem akarok csúszni. Minden gyakjegyem megvan, szeptember óta egyszer sem kellett engem helyettesíteni más irányú elfoglaltság miatt.

Mégis azt mondták, hogy nekem nem jár még fizetetlen nap sem, oldjam meg, ahogy tudom.


2013. dec. 11. 16:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!