Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Minden egyetemen ez a hozzáállás?

Minden egyetemen ez a hozzáállás?

Figyelt kérdés
Elsőéves vagyok és már volt pár vizsgánk, egyiknél a tanár el se olvasta dolgozatot, csak átfutotta, azt mondta csak nézi, hogy meg vannak-e a kulcsszavak és ráírt egy hármast, pedig rendesen tanultam rá és jó lett a dolgozat(nem tökéletes) Másnak pedig lett 4-5 is, pedig elmondásuk szerint ők se tudták jobban. Nem csak egy tárgyból kaptam szerintem rosszabb jegyet, mint amit érdemeltem. Mindenhol ez a helyzet, vagy csak kifogtam egy ilyen gyökér kart?

2013. dec. 12. 01:01
 1/4 anonim válasza:
100%
Én ilyent egyszer tapasztaltam, szociológiából. Ott a leírt szöveg mennyiségét nézte. Mérnöki karon vagyok, szóval tömören írtam a lényeget, ezzel kiérdemeltem egy kettest. Se előtte, se utána nem tapasztaltam hasonlót.
2013. dec. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk volt olyan, aki azzal buktatott, hogy "mennyiségre nincs meg". El se olvasta, csak akkor, ha megvolt az elképzeléseinek megfelelő mennyiség. De olyan is volt (szabadon választható tölteléktárgyból), hogy teszt jellegű (x-elős) teszten teljesen ugyanúgy töltöttük ki a mellettem ülö barátommal. És különböző jegyet kaptunk rá.
2013. dec. 12. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem 1x volt h a dontes rol kellett irnunk, en ratertem a fa dontes vagas temara, 3/4 kaptam a tanar tuti 1 szot se olvasott el...
2013. dec. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen tanárom. Csak ránéz a szövegre, hogy eleget írtál-e meg vannak-e benne fontosabb kulcsszavak, aztán általában mindenkinek ráír egy kettest.. De nálunk csak ez az egy tanár ilyen, másoknál elég alapos számonkérés van
2013. dec. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!