Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Wekerle Sándor Üzleti Főiskola?!

Wekerle Sándor Üzleti Főiskola?!

Figyelt kérdés

Hallott már valaki róla valamit?

vélemény esetleg?

(kb 370 pontom lesz, vagy ha több is akkor nem sokkal., és tartok tőle h a BGF nem fog sikerülni....)


2009. nov. 24. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én ide járok és iszonyat jól érzem magam :) Jófejek a tanárok és híres emberek is, pl. Bod Péter Ákos, meg a számvevőszék eddigi elnöke is tanít, a Kovács Árpád. Minden rugalmas, a TH - n is jófej csajok dolgoznak. A HÖK még akadozik, de most pl. Velencei Karneváli utat szerveznek, fillérekért.
2010. jan. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én most jelentkeztem kereskedelem és marketing szakra. Remélem, jó lesz. 275 pontom van, így mivel ez levelező, tuti felvesznek.
2010. jan. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nahát kedves utolsó Nálam is majdnem ez a helyzet!:)
2012. febr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
úúú gyerekek, nagyon nem fog tetszeni az egész.... 2 ismerősöm is járt oda egy-egy félévet...
2012. febr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
utolsónak igaza van egy félévet jártam oda, eleget lett az egészből.
2014. dec. 9. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az egy félévet oda jártak igazán kifejthetnék, hogy miért menekültek el onnan? Nekik magas volt a színvonal? Alacsony? Egyéb?
2017. febr. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%

Mondjuk mikor Matek 1-en bent ülsz és ilyet szól a tanár izé/valami...(facepalm)


Ez csak olyanoknak jó, aki gazdag szülő csemetéje és kell valami diploma...úgy hogy ha be se jársz nem érdeklik a tanárokat. Elég ha elmész vizsgázni, már ha egyáltalán feltudsz készülni.


Nem húzom le a sulit, a suli belülről szép, a tantermek is szuperek, de az oktatás színvonala nekem nem tetszett.

Előnyök: olcsó a képzés, a pénzügy-számvitelesek nem panaszkodtak.

Hátrány: Sajnos még nincs hírneve és ezért 2x is megkérdezik a munkáltatók hogy ez milyen suli...


Igazából oly mindegy hol csinálsz diplomát, mert ha csak átbukdácsolsz a vizsgákon meg a záróvizsgán és nem tanulsz a tárgyaidra és nem fejleszted a tudásod akkor egyszerűen nem fogsz kapni normális munkát.


Akkor válaszd, ha közel vagy hozzá és szeretnél diplomát szerezni.

Mateknál a P-nét válaszd! (Nem írom ki a nevét, de ő jó tanár matek-fizika szakos, keni vágja a témát matekból.)

2017. máj. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!