Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen suli a Wekerle Sándor...

Milyen suli a Wekerle Sándor Üzleti Főiskola (WSUF)?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Milyen suli a Wekerle Sándor Üzleti Főiskola? Miért jelentkeztek idei tanévre ilyen kevesen? azért mert szar vagy mert nem ismeri senki?

Megéri egy ilyen suliba menni levelező képzésre, vagy csak humbuk az egész?


2011. szept. 1. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
mert szar
2011. szept. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Az humbug,nem humbuk:)

Ez egy elég gyenge iskola,alacsony a képzés elismertsége és színvonala.Én nem ajánlom neked,levelezősön elvégezni meg végképp semmi értelme nincs.


21/L

2011. szept. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 hurkagy válasza:
7%
Szerintem tök jó, ide járok, meg vagyok vele elégedve, jól érzem magam. Egy két tanár stílusához hozzá kell szokni, de amúgy egy egész profi suli, profi tanárokkal.
2012. febr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
8%
Szerintem a WSUF nagyon jó iskola! Főleg, ha komolyan veszed, amit tanulni szeretnél! És attól, hogy levelező a képzési forma, az nem azt jelenti, hogy az rosszabb, mint a nappali, hanem, hogy több időd marad másra. Mondjuk tudsz mellette dolgozni!
2012. febr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó választ tuti belsős írta, nagyon gáz....
2012. aug. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
8%
Szerintem a suli nagyon is jó! Minden éveben látjuk hogy sokat fejlesztenek :)
2013. febr. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
2%
Az iskolának a teaháza is nagyon jó :) Főleg a tőzegáfonya :)
2013. febr. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Na az elég gáz, ha valaki a teaház miatt jelentkezik egy főiskolára.... ennyit a szinvonalról....
2013. febr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kicsi emberke válasza:
10%
Szerintem, teljen jó választás a Wekerle Sándor Üzleti Főiskola, ha dolgozol, ugyanis a levelező képzés okán nem fogja különösebben zavarni a munkád. Ugyanez igaz persze akkor is, ha éppen gyermeket vársz, vagy GYES-en, GYED-en vagy, hiszen akkor az inaktív idődben egy (újabb) diplomával gazdagodhatsz.
2015. febr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dom01 válasza:
2019. okt. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!