Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emberek! Akik a Győri Révai...

Emberek! Akik a Győri Révai Miklós Gimnázium Kémia- Biológia osztályába jártak: Milyen az oktatás? Hetente hány óra kémia/ biológia van? Sokan bekerülnek onnan orvosira, gyógyszerészetire?

Figyelt kérdés

2014. jan. 5. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Külön kémia-biosz osztály nincs, csak simán reál, ott meg szerintem matek-fizika is ugyanúgy erősebb. :)
2014. jan. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, de fel van osztva, hogy reál osztály, és kémia- biológia 16 fő, mat- fiz 16 fő.
2014. jan. 5. 12:45
 3/4 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne!
2014. jan. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez az biosz-kémia, matek-fizika beosztás tavaly (vagyis az idei tanévben) indult, úgyhogy nem nagyon lehet egyetemi felvételi számokat mondani szerintem :) de a suliból alapból elég sokan kerülnek az általuk választott egyetemre, főiskolára, szóval biztos itt is hasonló lesz a helyzet :)
2014. jan. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!