Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik gimnáziumban tudnék...

Melyik gimnáziumban tudnék tanulni olaszul tovább?

Figyelt kérdés
Egyéb okok miatt iskolaváltásra van szükség, viszont a olaszt szeretném megtartani. Gimnáziumba jártam eddig is, az átlagom kb. 3.8 lesz, főbb tárgyak jók lesznek, kivéve a matekot, mert az jó esetben is csak kettes lesz :(. Szóval nem túl erős iskolát keresek; olyat, ahova át is vesznek. A mostani iskolám sem túl erős, de nem is gyenge.
2014. jan. 7. 14:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja igen, kutakodtam az Interneten, de inkább csak nyelvtanfolyamokat dobott ki. Így egyszerűbb, diákok között megy a duma, hogy hol milyen nyelv van, stb...
2014. jan. 7. 15:00
 2/5 anonim ***** válasza:
város?
2014. jan. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az mindegy, koleszos voltam eddig is és nagyon szerettem, tetszett ez a "kicsit önálló vagyok" feeling :)
2014. jan. 7. 15:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindegy? Elmennél az ország másik felébe is?

Pécsett a Kodály olasz és spanyol két tannyelvű.

2014. jan. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pest:

Szent László Gimi, olasz kéttanos, de lehet második idegennyelv is. Erős giminek számít


Kölcsey Ferenc Gimi, olasz emeltes osztály, szintén lehet második idegennyelv. Színvonalas gimi.


Berzsenyi Dániel Gimi, azt hiszem, itt olasz nyelvi előkészítős osztály, de lehet másdoik is.


Pesten amúgy második idegennyelvként a legtöbb helyen van olasz. :)

2014. jan. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!