Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha félévkor csak 2 jegyem...

Ha félévkor csak 2 jegyem van, tudnak átlagolni?

Figyelt kérdés
Emelt tantárgyon vagyok, heti óraszám + 1 jegynek kéne elvileg lennie. Nos, nekem csak kettő van, de a fentiek szerint állítólag 3-nak kéne lennie. Történik valami, ha nincs meg a 3 jegyem?

2014. jan. 13. 07:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Legfeljebb megkérdezi az igazgató a szaktanárt, hogy miért. Átlagolni egyébként nem kell, a félévi osztályzatot kell megállapítani. Átlagolásról nem beszél a törvény.
2014. jan. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hiányzás miatt, sokat betegeskedtem. Akkor gond nem lesz belőle?
2014. jan. 13. 07:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha kevés jegyed van, akkor valamit fog veled olyat csináltatni, amire tud jegyet adni (írás- vagy szóbeli felelés). Ha a jegyek nélkül is meg tudja állapítani, hogy te mennyit tudsz, akkor (hogy ebből ne legyen baj), beír egy olyan jegyet, amit gondol, azzal már le tud zárni. Ha a tanárt abszolúte nem érdekli a sorsod, akkor osztályozó vizsgázni kell menni, ahova összeállít valamilyen feladatsort és kész; vagy megbuksz, vagy nem, de mivel félévről van szó, és hacsak nem vagy végzős, nincs jelentősége.
2014. jan. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!