Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségire járok és minket...

Érettségire járok és minket mindig negatív dolgokkal bombáznak a tanárok, hogy ne lesz meg, meg hogy félnünk kell lent?

Figyelt kérdés

Szóval aki már leérettségizett az tudna valamit mesélni róla, volt segítség vagy ilyesmi,könnyű volt vagy mik a vélemények?

Szóbeli nehéz,fosni kell tőle?



2014. jan. 14. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Én októberben csináltam angolból előrehozottat középszinten. Írásbeli előtt egyáltalán nem izgultam és szerintem ezért is lett jó. Osztálytársam nagyon beparázott előtte és emiatt sokat rontott pedig amúgy nagyon okos. A szóbelin nem voltam annyira jó, de a tanárok nagyon rendesek voltak és megadták a maxpontot :)) Az angoltanárom azt mondta hogy szerinte biztos jó lesz meg ilyesmi, szóval csak bíztatott. Viszont a töritanár be akar minket fosatni, pedig ha belenézel a középszintű töribe ha tanulsz rendesen simán jó lesz. Összefoglalva, nem kell félni szerintem az érettségitől, le kell szarni ha azt mondogatják hogy úgy se lesz meg. mert ha komolyan veszed akkor tényleg van rá esély hogy elcseszed.
2014. jan. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy "érettségire jársz"? Az érettségi egy vizsga, oda nem szoktak járni. És mit jelent az, hogy félni kell "lent"?

Az érettségi egyébként egyáltalán nem valami kínzócölöp vagy efféle. Tanulni kell rá és nem félni tőle se lent, se fent.

2014. jan. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tavaly érettségiztem, nem kell félni. Magyarból végig 2-3 voltam, az érettségim ötös lett. Ennyit erről...
2014. jan. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!