Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Károly Róbert Főiskola vagy...

Károly Róbert Főiskola vagy Szent István Egyetem Mezőgazdasági mérnöki?

Figyelt kérdés
Melyik jobb és miért?

2014. jan. 14. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
SZIE-s vagyok, nem ezen a szakon, de én is így voltam vele, hogy a kettő közül valamelyik és a SZIE-t választottam, nem véletlenül. A KRF-et nem leszólni akarom, de nem egy erős iskola. Bár az agrár jellegű képzései nem annyira lenézettek, mint a gazdasági, de még mindig messze jobb Gödöllő. Ez alapjáraton egy agrár jellegű egyetem volt, szerintem ide gyere...
2014. jan. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Természetesen SZIE !! Nagyobb tapasztalata van a mezőgazdasági oktatásban.
2014. jan. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne viccelj, csakis a SZIE!!
2014. júl. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A KRF integrálódik a DE-vel, így mivel a DE továbbra is jobb mint a SZIE, ezért amit most KRF-nek hívunk is fejlődni fog. Ezt például tartsd szem előtt a döntésnél :)
2014. júl. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
A SZIE egyértelműen a legjobb és legelismertebb agráregyetem az országban, Debrecen nem rossz, de meg sem közelíti. Eleve bizonyos fontos elit szakok csak a SZIE-n vannak pl. állatorvos képzés, ökotoxikológus képzés, mezőgazdasági biotechnológia.
2014. júl. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom a HVG Diploma különszámát, ahol az iskolákat szakmai elemzők értékelik és rangsorolják!
2014. júl. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Krf
2015. jan. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!