Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Károli Gáspár, Pázmány, ELTE...

Károli Gáspár, Pázmány, ELTE egyetemekről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Ilyen sorrendben szeretném beadni a felvételit és érdekel,hogy melyiket milyennek tartjátok!
2014. jan. 15. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha elárulod nekünk, melyik szakra szeretnél járni, akkor talán még segíteni is tudunk :)
2014. jan. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ezek mind óriási egyetemek

mindháromnál van legalább 50 szak

szak alapján lehet véleményt mondani

amúgy mindhárom jó általánosságban

tehát egyik sincs tiltólistán, egyik sem szörnyű (általánosságban)

az ELTE a legrégebbi, ha ez tényező egyáltalán

sok oktató tanít itt is, ott is, ők nincsenek annyira röghöz kötve

2014. jan. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Milyen szak?

Ha pszichológia, akkor pont ebben a sorrendben írd be.

Egyéb szak esetén én inkább az eltét vagy a pázmányt favorizálnám.

2014. jan. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Engem a TÓK és a BTK karuk érdekelne. :) Ez egyik óvónő szak, a másik angoltanár.
2014. jan. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Eleinte bölcsészkarra szerettem volna menni, de amúgy szociálpedagógia szakra adom be a Pázmány Egyetemre, a másik kettőre pedig szociális munka szakra.

Tisztában vagyok vele,hogy ha le is diplomázok, ne várjak nagy keresetet, de engem érdekel ez a vonal, és mivel humános vagyok, a nagyobb jövedelmet ígérő gazdasági szakok ki vannak lőve.

2014. jan. 19. 18:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Jól választottál, barátnőm épp a napokban államvizsgázott le szocped szakon a Pázmányon. Nagyon szerette:)
2014. jan. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:)
2014. jan. 19. 21:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Én Károli btk-s vagyok, és nagyon szeretem. Nekem ELTE volt az első helyen, de a sorrendsváltoztatási időszak lejárta után elkezdtem rettegni, hogy bejutok az eltére. Utólag ki is derült, hogy tényleg másabb lett volna a képzés, és Károlin imádom az embereket, mióta ide járok, és valaki ilyen kérdést tesz fel, egyből a Károlit kezdem ajánlgatni. Családias, jó hangulat, teljesíthető elvárások. Nem tudom, eltén mi a helyzet, de egyszer felvettek oda, de olyan ridegnek találtam, hogy be se iratkoztam végül. Igaz, akkoriban még nem is nagyon tudtam, mit is akarok pontosan, de a károlis beiratkozáson nem volt gyomoridegem vagy ilyesmi, éreztem, hogy jó helyen vagyok. :)
2014. jan. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!