Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek jó vagy borzasztó...

Szerintetek jó vagy borzasztó ötlet lenne?

Figyelt kérdés

3 hónapos szerződéssel vagyok benn egy iskolában. adminisztrátorként dolgozom 2 hete, viszont már elkezdődtek a bajok, mivel azzal vádolnak, hogy egész nap nem csinálok semmit, meg nagyon ráérős vagyok, meg nagyon lazára vagyok eresztve, így nagyon könnyen el vagyok nap mint nap és így tovább.... kibeszélnek hátam mögött, elég csúnyákat vágnak a fejemhez stb....

Na igen, csak, hogy én nagyon szeretném megtartani az állást.

Szerintetek nagy hülyeség lenne, ha bemennék az igazgatóhoz és elmondanám, hogy szeretném ha meghosszabítanák a szerződést, mert jól érzem magamat ott és érvelnék amellett, hogy miért maradjak ott hosszú ideig még és szeretnék többet kivenni az iskola életében? Vagy ebbe már benne vagy hogy félek is a jövőbeni következményektől és azért próbálok meg beszélni? Vagy pont ellenkezőleg benne vagy hogy motivált vagyok és tovább akarom csinálni? És ha igen, milyen érveket kéne felsorakoztatnom magam mellett, hogy hitelesnek tűnjek?

Ti mit gondoltok mi lenne a legjobb?

Csak értelmes válaszokat kérek, bőven kifejtve.

Előre is köszönöm


2014. jan. 19. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Van ennek alapja? Én odamennék azokhoz, akik kibeszélnek, és megkérdezném, hogy segíthetek-e nekik valamiben...

Én nem tartom jó ötletnek, hogy te próbáld kierőszakolni a szerződés meghosszabbítását, ha jól dolgozol, és szükség van rád hosszú távon, meghosszabbítják.

2014. jan. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első válaszolóval. Két hét még semmi. Inkább két hónap után keresd fel az igazgatót. Addigra ő is látja majd, hogy mennyire vagy hasznos munkaerő. A többiekkel próbálj meg beszélni, beszélgetni. Új munkaerő vagy, ők meg egy összeszokott csapat, lehet, hogy nehezen fogadnak be új tagokat. Az is elképzelhető, hogy valaki(k)a saját ismerősüket akarták benyomni a helyedre, és ezért fúrnak.

Érdeklődj, milyen feladatokat végezhetnél el még, miben segíthetnél.

2014. jan. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm a válaszokat:)
2014. jan. 21. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!