Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes kismama vagyok és...

26 hetes kismama vagyok és borzasztó székrekedésem van. A Tamarin lekvárt is kipróbáltam de semmi. Aranyerem eddig nem volt de már az is van. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
2008. jún. 25. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Bioboltban lehet kapni mezei katángot, én abból csináltam teát éhgyomorra megittam egy pohárral, meg még egész nap kb. 1 litert. Másnap háromszor is tudtam menni a wc-re. Már én is mindent kipróbáltamj, de tényleg mindent és ez vált be eddig. Remélem Neked is segít!

Szép napot!!

2008. jún. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg Laevolac szirup, Guttalax cseppek, amit nekem ajanlott a dokim.
2008. jún. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem annak idején a narancs és grapefruit segített.Minden este megettem egyet és másnap tök jó volt.A savanykás alma is bejön-egy kettő egy nap.A banán az hasfogó..a többi mostani gyümit nemigazán tudom..A dinnye vízhajtó inkább.Próbálj meg teljes kiörlésű dolgokat fogyasztani,mert azok könnyebben emészhetőek-és ez tuti.Nekem az is bejött,ráadásul nem hízlal.Igyál sok folyadékot,de ha lehet ne mű cukros lötyiket.Vizet ,teát,tejet ilyesmit.Jah és a kefír is segít.NE erőlködj nem szabad-sztem ezeket a lekvárokat felejsd el,ha elég rostosan táplálkozol nem kéne,hogyilyen legyen.NEkem is elég lassú az emésztésem ezért merem mondani.Pl ha én érzem,hogy wczni kell,de nem megy-akár milyen rossz nem kínozom magamat,megeszek egy almát-mostanában azt a zöldet-kicsit drága de nagyon fini,és kb 15perc és jön a hatása.Inkább így próbálkozz,mert sokat fogsz szenvedni az aranyér miatt ha nem vigyázol.Most még kezeli tudod a helyzetet.37hetes kismama
2008. jún. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó hozzászólo vagyok.Szerintem ezeket a szereket felejsd el,nekem a dokim egyenesen tiltotta ezeket.Ezek annyira durvák kimossák a szervezetedből az ásványi anyagokat is és ki tudja a kicsi mit érez belőle.A gyógyteákkal is óvatosan,mert terhesség alatt tilos méregteleníteni és ez amit leírtak ez annak felel meg!!!Inkább maradj a természetes gyümiknél-zöldségeknél.hidd el a baba is jobban jár:)
2008. jún. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Kubu vált be igazán..egy kisüveggel megittam minden nap és helyreállt a dolog,másnap nem volt gondom a wc-re menéssel. Próbáld ki, ártani biztos nem árt, hátha beválik nálad is!
2008. jún. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló vagyok. az aranyérre próbáld ki a Sperti kenőcsöt és kúpot, használhatják kismamák is és nagyon jó!
2008. jún. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hordóskáposzta. Tökéletes és a nőgyógyász is ajánlja pozitív hatása miatt.
2008. aug. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!