Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE-BTK szakon milyen a...

ELTE-BTK szakon milyen a hallgatói élet, mennyire sznobok ott a hallgatók?

Figyelt kérdés

Leginkább arra lennék kiváncsi, hogy milyen a légkör? Szeretnék az idén ide jelentkezni és érdekelne, hogy milyen légkör várhat rám.

Nem vagyok se gazdag, se befolyásos, nincs mire felvágnom, alsó középosztálybeliként mennyire érezném én ott jól magamat?

Tudom elsősorban a tanulásra kell koncentrálni, ezzel nincs is baj, egész életemben ezt tartottam elsődlegesnek, ez a későbbiekben sem lenne másképp, csak azért kicsit az is befolyásol, hogy mennyire néznék k engem ott, úgy hogy nem vagyok senkinek a senkije és a pénzben sem dúskálok?



2014. jan. 19. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem csak gazdagok járnak oda, nyugi:)
2014. jan. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én semmi ilyet nem tapasztaltam, sőt... Inkább jót röhögünk, ha le vagyunk égve és csak zsömlét tudunk venni az Astoria Tescoban :D

Egyébként szerintem nagyon jó a légkör, szerintem mindenki irtó barátságos, tényleg nagyon összeköt minket a "bölcsészlét" tudata. Most ezért lehet lepontozni, de az ember ezt úgysem érti, ha nem jár oda és nem tagja ennek az egésznek.

2014. jan. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez függ a szakiránytól is...:)
2014. jan. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!