Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemeket felejtsem...

Melyik egyetemeket felejtsem el, ha nem vagyok egy kitűnő tanuló?

Figyelt kérdés

Továbbtanuláson gondolkozok, lehet elmegyek egyetemre, suliban a teljesítményem nem volt a legjobb, bizonyítványi átlag 3-mas körül lehet, amik jobban érdekelnek tantárgyak abból 4-5, érettségi 4-es átlaggal sikerült, és nyelvvizsgával meg OKJ szakmával azért elég sok plusz pontot össze fogok tudni szerezni, de melyik az a suli, amit meg se próbáljak, ha nem voltam szín ötös?

Leginkább a bekerülés érdekel, a bent maradás már más kérdés lesz, de az miatt ráérek később aggódni.


2014. jan. 21. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább azt keresd, hova elég ez az eredmény, írhattál volna szakirányt, így nehéz válaszolni, de szerintem az ELTE és a Semmelweis felejtős. Néz körül felvi-n.
2014. jan. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na de mit...???

Merre akarsz továbbmenni?

2014. jan. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy igazából mindenféle irány érdekel, kivéve a bölcsészet meg egyéb humán szakok.
2014. jan. 21. 21:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem hagyj ki egy évet, és mondjuk kezd el dolgozni, ha ennyire nem vagy konkrét. Marhára nem mindegy, hogy informatikus vagy gépészmérnök esetleg könyvelő vagy idegenforgalomban dolgozó közgazdász. Komolyan azt mondod, hogy neked teljesen mindegy, hogy az elkövetkező 3-4 évet hol töltöd és mit tanulsz?
2014. jan. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4


Természetesen nem mindegy, és vannak szakok, amik egyáltalán nem érdekelnek, de egyébként rengeteg minden érdekel, pont ezért sem tudnék most egy szakot mondani, ahol el tudom magam képzelni az elkövetkezendő 3-4 évben, mert minden érdekel.


De most sikerült 3-4 szakra leszűkíteni a lehetséges szakokat, viszont így is lehet kifogok hagyni 1-2 évet, mert pénzt össze kéne szednem rá.

2014. jan. 22. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!