Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit mondjak már a szüleimnek,...

Mit mondjak már a szüleimnek, hogy végre lemondjanak errôl?

Figyelt kérdés
7.-es vagyok, és már szoktunk beszélni az osztályfônökkel a tovább tanulásról. Én egy gimnáziumba szeretnék menni. Jó tanuló vagyok, és jó eszû, ezèrt a szüleim azt szeretnék ha olyan munkát választanék majd amivel rengetek pénzt lehet keresni. Megértem én hogy szeretnék, hogy majd jól éljek de én semmikép SEM szeretnék olyan munkát magamnak amit nem szeretek csinálni. Ugyanis amit nem szeretek csinálni, azt mindig összecsapom. Most egy másik gimibe akarnak, meg azt akarják hogy ügyvéd legyek . . . Én nem szeretnék ügyvéd lenni. A gimiben, amelyikbe én szeretnék menni ott majd dráma szakra szeretnék jelentkezni, mert ez vonz inkább engem. Anyumnak is mondtam ezt (inkàbb anyum van ehhez az ügyvédhez ragaszkodva) erre ideges lett, és azt mondta hogy NEM mehetek abba a gimibe. Én se akarok nagyon szegény lenni, de biztos nem leszek ügyvéd . . . Többször is mondtam már neki ezt a dolgot, de makacsul ragaszkodik hozzá ;_; Már fogalmam sincs mit tegyek.

2014. jan. 23. 18:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia, jelölj meg egy sima gimit, a főiskolára vagy egyetemre való jelentkezési laphoz meg semmi közük nem lesz. Te döntöd el, hogy hova jelentkezel majd érettségi után.

Ezt viszont ne mond nekik, mert kiakadnak, csak tudjál róla. :D

2014. jan. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!