Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gazdálkodási és menedzsment...

Gazdálkodási és menedzsment szakot h érné meg elvégezni?

Figyelt kérdés

Szeretnék mindenképp gazdálkodási és menedzsment diplomát szerezni csak sajnos nagyon sok probléma akad. Nyíregyháza melletti városban élek tehát Budapesttől elég messze. Két iskola van ami között kéne döntenem. Az egyik a Debreceni Egyetem a másik a BGF, mind a 2 iskolában gazd. men. szakra jelentkeznék. Sokan azt mondják a BGF és Corvinuszon kívül máshova nem éri meg menni. Szívesen mennék a BGF-ra csak az a baj h oda utazás, koli vagy albérlet plusz még maga h éljek nagyon sok pénzbe kerülne és ez így anyagilag nem nagyon tudom megengedni. A tandíjat is diák hitel2ből fogom fedezni tehát más hitelt nem szívesen vennék fel. Debrecenbe nem feltétlenül kell koli vagy albérlet mert 40 perces utazással akár megoldható a bejárás is, a gond az h elvileg itt nem éri meg ezt elvégezni. Ha Debrecenbe végezném el az alapszakot a mesterképzést akkor már megpróbálnám a BGF-en folytatni.

Nem tudom mit csináljak, ha felmennék Pestre megpróbálhatnák vmi diák munkát is vállalni, de ki tudja találok-e? vagy bírnám-e a tanulás mellet?

nagyon jól esne vmi megnyugtató és hasznos tanács mert eléggé frusztráló ez az érzés.



2014. jan. 23. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem nyugodtan szerezd meg az alapdiplomát Debrecenben


mesterképzésre meg majd jösz Bp-re, mellette meg dolgozol valamit


diákmunkák azért vannak most is, igaz kevés a pénz, de van (McDonald's-tól elkezdve irodain át)


az első évben a tanulmányokra kell inkább ügyelni, törekedni jó eredményekre..tanulni...dolgozni általában felsőbb évfolyamosok szoktak

2014. jan. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!