Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jelentkezett már át valaki...

Kemesen kérdése:

Jelentkezett már át valaki SZTE-ről BGF-re? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Jelenleg SZTE-pénzügy-számvitelen vagyok, és szeretnék a BGf-re nemzetközi gazdálkodásra átjelentkezni. Attól félek, hogy nem ismerik el a kreditjeimet, mert más a követelményrendszer, a tanmenet. Nem szeretném újrakezdeni az egyetemet, mert nem akarok egyévi tandíjat kidobni. Akik eddig mentek át BGF-re, azoknak elismertél a krediteit?

2014. febr. 4. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Írj levelet a BGf-nek és kiderül.
2014. febr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Átjelentkezni szerintem nem tudsz, maximum akkor tudnál, ha ugyanarra a szakra szeretnél menni. Újra kéne felvételizned, és ha felvesznek talán beszámítják a már megszerzett krediteket.
2014. febr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én jelentkeztem SZTE - pénzügy számvitelről BGF-re, igaz alapszakról számvitel mesterképzésre. De úgy gondolom, hogy a kreditelismerési kérelmet bármikor be lehet adni.
2014. febr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
(ja és így nekem elfogadták az összes kellő kreditet, de nálad nem tudom hogy mennyire lenne komplikáltabb a helyzet)
2014. febr. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, az újrafelvételizés jó megoldásnak tűnik, viszont semmiképp sem akarom elveszíteni az eddig megszerzett két félévem, mert hát egy fél vagyon...
2014. febr. 6. 08:00
 6/9 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok

Nézd meg, hogy milyen órák vannak a BGF-en, a honlapon fel van sorolva minden. Első évben a gazdasági szakokon nagyon hasonló dolgokat tanulnak, sok kreditet be tudnál számíttatni (csak kérdés, hogy elfogadják-e, de elméletileg el kell, hogy fogadják). Gondold meg a felvételizést, még van pár napod eldönteni, vagy pedig a BGF-nél érdeklődj, hogy megoldható-e az átjelentkezés.

2014. febr. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Írtam nekik, elmentem személyesen, eddig nem tűntek túl készségesnek :) Azt mondták, hogy felvételizzek újra, aztán ,,majd látjuk, mi lesz". Nem tudják, hogy mit tudnak beszámítani, szóval nem lettem sokkal okosabb :D
2014. febr. 11. 12:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: Sajnos ez a fajta hozzáállás lesz jellemző egész végig, én nem biztos, hogy átmennék BGF-re a helyedben. Az ügyintézés/adminisztráció egy rémálom.
2014. júl. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem nyertem felvételt a BGF-re mesterre, mert nem indult a szak, viszont alapképzésen az SZTE-n voltam, és csak néhány dolgot kellett ügyintéznem a BGF-n. Már ott feltűnt, hogy az SZTE-n mennyivel rugalmasabban, segítőkészebben, gördülékenyebben működik a TO...
2014. júl. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!