Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » E-felvi? Nagyon fontos!

E-felvi? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
Most ahol van a természettudományi tantárgy ott ki tudom választani pl az informatikát! De fent írja h az nem számít annak, de nem ad ki hiba üzenetet akkor most jó az is vagy mi? Ofőnk nem segít... Mindig csak terel nem akar segíteni...
2014. febr. 14. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
hová jelentkezel?
2014. febr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írj!!
2014. febr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ezzel rontottam el adhattam fel uj hitelesítést az informatika nem természet tudományos tárgy elfogadja de akkor abban az esetben egy kérelmet kell benyújtanod és azt is jelentkezéshez csatolni. De ezt csak abban az esetben teheted meg ha nem tanultál Két évig legalább egy természettudományos tárgyat vagy két legalább egy évig tanult természettudományos tárgyat. Fontos! Természettudományos tárgynak a felsőoktatási felvételi eljárásról szóló 423/2012. (XII. 29) Korm. rendelet értelmében a következő tantárgyak tekinthetők: a biológia, a fizika, a kémia, a földrajz (a földünk és környezetünk) és a természettudomány tantárgyak.
2014. febr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!!! Amúgy sze
2014. febr. 14. 21:52
 5/5 anonim ***** válasza:

A földrajzot válaszd- nálunk abból majdnem mindenki

ötös volt -

2014. febr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!