Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A (Budapesti) Fazekas Mihály...

A (Budapesti) Fazekas Mihály Gimnáziumba járóktól kérdem, hogy milyen egy átlagos hétköznapjuk, mennyit tanulnak, milyenek ezzel a jegyei, és mennyi ponttól hívnak be szóbelire kb? (természettudományi tagoztat)

Figyelt kérdés
Bocs, hogy kicsit értelmetlen lett a kérdés ....

2014. jan. 11. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
szia, én elsőtől oda járok, most vagyok 8.os és most fogok felvételizni. annyira nem kell sokat tanulni mint amennyire mondják, én személy szerint egy átlagos napon issokat rohanok, de ezzel nem mindenki van így, bár sokan járnak sok különórára, meg sokan laknak messze a sulitól. A jegyeim általában 5-ösök, van pár 4-esem, de ennyi. nagyon ritkán becsúszik egy 3-as, és van egy fizika kettesem, de amúgy 85%a a jegyeimnek 5-ös. természettudományi tagozatra 180 pont felett biztos bejutás, 175-től már lehet hogy bejutsz, nem tudom mennyi ponttól lesz behívás, nekem ha minden jól megy akkor 190,5 pontom lesz a természettudományi osztályba a belső felvételivel :) remélem tudtam segíteni
2014. jan. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen köszi a választ, remélem jól megírom a felvételit, és majd elválik:)
2014. jan. 12. 22:34
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
de jó, felvettek :)
2014. jan. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 melyikbe mentél?
2014. nov. 24. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!