Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi alapján dönthetném el,...

Mi alapján dönthetném el, hogy melyik lenne a legjobb suli ezek közül?!

Figyelt kérdés
Madách Imre Gimnázium- haladó angol 4éves, Szent László Gimnázium- speciális angol tagozat, Karinthy Frigyes Gimnázium - emelt angol, Kossuth Lajos Gimnázium- emelt angol Főleg személyes tapasztalatra lennék kíváncsi. Hol vannak a legjobb sulis programok, jó tanárok, közösség. Kérlek segítsetek, mert hétfőig lehet csak változtatni!:/

2014. márc. 13. 20:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

én is a Madáchba tartok!:) én sokat gondolkoztam hogy mi legyen velem. mit jelöljek elsőnek a Madáchot vagy egy másik sulit. Nem voltam nyílt napon, de valamiért a Madáchhoz húz a szívem. Szóbelin nekem mindegyik tanár nagyon szimpatikusnak tűnt. Remélem ezzel nem döntöttem rosszul, mert attól is félek hogy nekem pont rossz tanáraim és osztályom lesz!:/

előttem lévő válaszoló! hogy lehet hogy 82 pontos felvételivel és max. pontos szóbelivel 108. vagy? vagy nem lett 82 pontod a szóbelin vagy nem lett max pontos! mert én is 82 pontot írtam és nem lett max pontom a szóbelin! (78/80) és így vagyok 48. a haladó angolon! Te valamit elnéztél

Mindenkinek sok sok sok sok sikert!!!!:)Drukkolok mindenkinek hogy sikerüljön bejutni oda, ahová szeretne!:)

2014. márc. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
*vagy nem lett 82 pontod az írásbelin vagy a szóbelid nem lett max pontos*
2014. márc. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
56%
Milyen érdekes, nekem a Madách szóbelije döntötte el a sorrendet, nagyon nem tetszettek a németen szóbeliztető tanárok, nem mosolyogtak. Én, az állandóan dumáló lány alig beszéltem valamit, pedig a Karinthyban "folyt" belőlem a szó. Így hiába vagyok esélyes a Madáchba is felcseréltem a sorrendet a Lacival (német). Első maradt a Karinthy német :)
2014. márc. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Irasbelim: 82 pont. Hozott pont: 57 és szobeli max pont es a kodom melett pirosan all h 108 :s ez nagyon durva h te ennyivel 45. Vagy
2014. márc. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Utolsó: valószínűleg a hozott pontjaid miatt vagy hátrébb a sorrendben... :)
2014. márc. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
lehet hogy valóban az a baj! a hozott pontjaim maxok voltak,nekem. de te, a 03-s kódra jelentkeztél, kedves utolsóelőtti?
2014. márc. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
62%
Figyelj...amennyiben TOKELETES iskolat akarsz, tenyleg tokeleteset, ahova minden nap orom bejarni, Karinthy:)
2014. márc. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Szia! Végül hova mentél és mi a véleményed, jól döntöttél?
2014. dec. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
13-as vagyok és már túl az első nyelvi kilencediken :) és még egy fél év kilencediken és még mindig azt mondom, hogy Karinthy :)
2016. jan. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Bogi11 ***** válasza:
Minket is ezek az iskolák érdekelnek . nagy segítség lenne, ha a kérdező és a többi hozzászóló is beszámolna így utólag a döntéséről, és az azóta szerzett tapasztalatokról.
2016. szept. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!