Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hova kell járnia annak, aki...

Hova kell járnia annak, aki politikus akar lenni? Milyen tantárgyak szükségesek?

Figyelt kérdés
Úgy,hogy az emberek szemében ne hülye legyél. Sajnos hallottam már olyanról is,akinek még érettségije sincs. Hogy lehet ez? Érettségivel is ki lehet törölni. (elvileg)
2009. dec. 14. 20:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
És fizikával hol tudnék elhelyezkedni? Heti 2órában tanulom csak,az nem valami sok.
2009. dec. 14. 21:37
 12/14 A kérdező kommentje:

Nekünk kellett választani 2.év végén,hogy mit fogunk tanulni.

1,biológia

2,fizika


Én a fizikát választottam. Jól döntöttem? Sokan azt mondják,hogy a biosszal jól el lehet helyezkedni,de pl: biológusnak kell fizika+kémia is (ha jól tudom)

2009. dec. 14. 21:41
 13/14 anonim ***** válasza:
politikusnak nem lehet tanulni azt az életed hozza nem érted?
2009. dec. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
jól tetted h a fizikát választottad! állj rá lehetsz mérnök, fizikus vagy tanár (ez mondjuk nem túl népszerű...) a bankok is előszeretettel alkalmaznak fizikus/matematikus vagy ahhoz hasonló végzettségűeket :)
2009. dec. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!