Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A BKF-en vagy a ZSKF-en a...

A BKF-en vagy a ZSKF-en a leginkább "elviselhető" a matek?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam, hogy jogász vagy gazdálkodás és menedzsment szakra menjek, de még mindig nem sikerült döntenem. A felvételin a Zsigmond Király Főiskolán meg a BKF-en is jelöltem a gazdálkodás és menedzsmentet. A törit annyira nem szeretem, a matektól meg kicsit félek. Szerintetek a BKF-en vagy a ZSKF-en tűrhetőbb? Mert amúgy inkább ez érdekelne, csak a matek parás.

Használható válaszokat írjatok!



2014. márc. 24. 17:14
 1/4 anonim válasza:
100%

Szia!

A matekot sajnos ezen a képzésen nem tudod kikerülni. Én BKF-es vagyok, nekem is volt matekom. Tanulni kellett, de nem egy teljesíthetetlen tárgy.  Ha van motivációd, hogy te ezt tényleg meg akarod csinálni és be is jársz, menni fog. A tanárok is maximálisan segítőkészek voltak. Amúgy meg a matek alapozó tárgy, mert az ott tanultakat más tárgyaknál is használni fogod! Szerintem a BKF-fel jól jársz, én csak ajánlani tudom!

2014. márc. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 HePe ***** válasza:

Szia!

Szerintem GM és ne félj a matektól, ami valóban jó gondolat, hogy kikerülhetetlen, hiszen közgazdász leszel a diplomád szerint.


Nos, én zskf-es vagyok, a matek az alapozó évben volt, de abszolúte emészthető, korrekt, saját tankönyvek és munkafüzetek vannak, amelyekben mindenhez van leírás, megoldás, útmutató. Szóval tudsz egyénileg is készülni, de egy mentorprogram keretében vannak úgymond mentortanárok és ők is segítenek az óráktól függetlenül.

Illetve jó közösség van, együtt is "megoldjuk".

Szóval ne a rossz beidegződésű középiskolára gondolj, itt már "hasznosmatek" van, ami azért élvezhetőbb is...

2014. máj. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én pont nem tapasztaltam a zskf-en a jó közösséget, sőt. :) Ami azt illeti, mentortanárokkal sem találkoztam, de lehet hogy a nappalisok igen. Viszont oktatói szempontból meg úgy általában, elsőrangú suli. Szerintem gyere.


Matek: nem nagyon nehéz, ha nem voltál belőle teljesen hülye korábban. Én az voltam, de még úgy is túlélhető. Sok múlik a tanáron.

2014. nov. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát,Bme matekhoz képest ovis szint.
2015. ápr. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!