Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Át mentél matek érettségin?

Át mentél matek érettségin?

Figyelt kérdés
4 évnyi matek tanulás nélküli időszakot képzeljetek el,hogy miért? lustaságért.. a lényeg,hogy van köztetek bárki olyan aki hasonló cipőben jár/járt mint én és még is akár egy szép eredményt eltudott érni?Ha igen,hogyan belehúzott az utolsó hetekbe függvénytábla, internet?
2014. ápr. 11. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Mivel a középszintű érettségi során az a tanár fogja javítani az írásbelidet, aki az elmúlt négy évben mindig átengedett az általad említett módon (tehát saját bevallásod szerinti tanulás nélkül is), valamint az érettségi (sajnos) már 20%-os eredménnyel is abszolválható, nem hiszem, hogy bárkinek komoly kihívást jelentene. Ellenben remélem eszedbe sem jut ilyen hozzáállással tovább tanuláson gondolkozni.
2014. ápr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
25%tól van kettes... Egyébként én sem tanultam 4 évig, és a teszt feladatsor amit suliban írattak 62%-os lett... Szerintem ez bőven jó.
2014. ápr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fúha, nem tudtam, hogy 25%-tól kettes, hát, akkor az már tényleg nem egyszerű :\
2014. ápr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
és amúgy úgy lett 62%, hogy volt amit életemben ott használtam először pl szinusztételt
2014. ápr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem a matektól nem kell tartanod, 25% 25 pont - nem olyan sok ám! Eddig én is azt hittem, el se tudtam képzelni, hogy fogok átmenni (nagyon nem erősségem a matek és mivel nem igazán volt benne soha sikerélményem, szinte soha nem tanultam rá, mellőztem 4 éven keresztül). Mivel ennyire tartottam tőle, pár hete már minden hétvégén megcsináltam 1-2 érettségit, előző évieket. (Na hát az első az nagyon rossz lett de!) Elkezdtem füzettel együtt csinálni, csak az ez évi füzetet használtam, amiben nagyobb témákat vettünk át, meg a négyjegyűt, aztán szép lassan mellőztem a füzetet. Persze ha vmi nagyon nem ment, azt meglestem - végül az "éles" próbaérettségin amit a suliban írtunk messze átléptem a 25 pontot, csak a négyjegyűvel (: És ezt CSAK annak köszönhetem, hogy a gyakoribb feladatfajtákat sokszor gyakoroltam a volt érettségikkel. Ha nagyon tartasz tőle, erősen javaslom, te is próbáld ki, hogy 1-1 nap megcsinálsz 1-1 érettségit. Én már nem félek a matektól, még mindig van idő gyakorolni. Sok sikert!
2014. ápr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!