Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bp.2. kerületi bejelentett...

Bp.2. kerületi bejelentett lakcímre (lakcímkártyára) lenne szükségem, gyermekem iskolai felvételéhez. Nekem sajnos nincs abban a kerületben ismerősöm. Van valakinek ötlete, hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés
lakcímkártya, 2 kerület, iskola, átjelentkezés

2014. ápr. 28. 21:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Megjegyzem, két külön válaszolóval vitatkozol, ha nem tűnt volna fel, nem egyvalaki írta, hogy bűncselekmény, hanem ketten írtuk!

Nem tudom, a másik válaszoló is kolléga-e, de nekem a JOGI VÉLEMÉNYEM az, hogy ez bűncselekmény, intellektuális közokirat-hamisítás. És nemcsak a lakcímkártyára nézve, hanem az iskolai papírokra is. (Azok is közokiratok.)

2014. ápr. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Van teljesen legális megoldás a problémádra, mégpedig: a második kerületbe költözöl.
2014. ápr. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom van még mit tanulnod az életről, és igen frusztrált lehetsz, hogy még mindig ide írogatsz annak ellenére hogy itt senkit nem érdekel, a privát véleményed.
2014. ápr. 29. 21:40
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen, valóban nem vettem észre, hogy 2 felhasználó is válaszolt, mivel hasonló stílusú hozzászólások érkeztek. Most már ezt is tudom.
2014. ápr. 29. 21:49
 15/16 A kérdező kommentje:
A 12. válaszolónak köszönöm, végre egy épkézláb ötlet. :-)
2014. ápr. 29. 21:51
 16/16 anonim ***** válasza:

Te szánalmasan szerencsétlen vagy.

Remélem, lebuktok. :D

2014. ápr. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!