Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Írásbeli érettségire is...

Írásbeli érettségire is kellett volna tanulni?

Figyelt kérdés
Én még nem tanultam rá semmit, mit tegyek?? :((

2014. máj. 2. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Majd lesz valahogy.
2014. máj. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem ártana :D De ha a szóbelire vágod a tételeket, akkor azok valamennyire lefedik az írásbelit.
2014. máj. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én sem tanultam semmit, viszont a 4 évet végigtanultam. Szerintem már ne tanulj, ilyenkor már teljesen felesleges.

Nyugi van, én is fosok!!! De viszont tudom, hogy nem vagyok hülye, sőt...

2014. máj. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

apu szavait idézve itt egy örök érvényű igazság:


nem tanulni kell, hanem tudni... :D


angolul tudok, arra nem tanulok

infot évek alatt benyaltam, sima lesz

matekból szintén, sima 5-ös


töri az necces. rövid feladatokra készülni nemigen tudsz. amit megtanultam a 4 év alatt, azt a TZ másnapján elfelejtettem. olvasgatok tételeket, ezek mindenképpen segíteni fognak az esszénél.


magyarból egy kötelezőt nem olvastam: érvelő kilőve. verset elemezni nem tudok, bízok egy jó novellában :DDD

2014. máj. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
En aztan nem tanultam ra. :D De nem buktam meg semmibol, szoval... egyetemre nem keszultem, kepzesre jarok.
2014. máj. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én nem tudom, hogy érted, hogy „is". Ha szóbelire tanultál, akkor az írásbelivel sem lesz gond.
2014. máj. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

azért hiába tudja az írók/költők életrajzát, ha elemzést, érvelést még életében nem írt...


töriből meg vannak olyan témák, amik szóbelibe nincsenek, de írásbelin lehetnek...


nem fedi le egymást a kettő, csak segít

2014. máj. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha négy évig tanultál, akkor most nincs gáz. A törit azért még lapozgasd.
2014. máj. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Írásbelire igazán nem lehet tanulni..ezt mondta a tanárunk is, maximum lapozgatod még a könyvet..de szinte minden feladathoz van forrás amibe benne is van a válasz, mi megnéztünk egy érettségit amit behozott a tanárunk, és tényleg rengeteg feladathoz ott volt a megoldás a forrásban, szóval nem kell félni, csak ügyesen kell kikeresni a megoldást a megadott forrásokból!


Nekem a matekkal lesz bajom, nagyon nem megy.. nem tudom, hogy még a kettes is hogy lesz meg, minden más tök jól megy, csak a matek nem! :S

2014. máj. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Az előzőhöz elfelejtettem oda írni, hogy töri érettségit hozott be, amihez ott volt a sok forrás!


Nyelvtan is szintén ilyen szerintem, hogy meg van adva egy szöveg, és abból kell kikeresni a válaszokat, irodalmat azt nem tudom, mert nekem jól megy az elemzés, szóval én azt fogom választani, a többivel nem is igazán foglalkoztam

Az angol pedig szerencsére 5-ös szintre ment eddig, remélem a nagy érettségin is sikerülni fog!

2014. máj. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!