Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi lehet a reális elvárás így...

Mi lehet a reális elvárás így látatlanban szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy gyenge általános iskolában kitűnő voltam 8 évig, és a megye egyik legjobb gimijébe járok, már az első év végét taposom. Általánosban tényleg csak az alapok alapját tanultam, elég gyenge volt, most viszont mindent keményebb azért. Amúgy nem vagyok egy magológép. Szerintetek mi lehet a reális tanulmányi átlag ebben a szituációban ezek alapján?

2014. máj. 3. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
ilyet nem lehet megharázozni, nem csak ennyitől függ
2014. máj. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom azért mentél jó gimibe mert tanulni akarsz, tehát azért egy minimum négyes átlag elvárható.
2014. máj. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez tudja igazán tanulásra serkenteni azt, aki tudni szeretne és még idejében rájön, hogy bepótolni valói vannak.
2014. máj. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, ha jó akarsz lenni es szorgalmasan tanultal, akkor a 4,8-5 az elvarhato atlag. Nem magolas a tanulas gimiben :-). En is atlag altalanosbol mentem eros gimibe (megye legerosebbjebe) es vegig kituno voltam. Nyilvan lehetett olyan tananyag resz, amit erosebb altalanosbol vagy jobb tanaroktol erkezetteknek ismerosebb volt, nekem meg uj, de akkor azt en egyszeruen csak ujnak erzekeltem es meg kellett tanulnom.

Azt nem hiszem, hogy nagyon alap valami hianyozhat, es amiatt egyszeruen nem lehet megtanulni egy-egy tanorai anyagot, mert pl. n-edik gyokvonassal kezdtek es kozben te nem lattal smeg gyok jelet sem, vagy a faraokrol tanultok es altalanosban nem hallottal az ókorrol egy szót sem. :-) Szoval elvarhato az, amit te annak gondolsz.

Matek-fizika-kemia lehet 3-4-5 de mas tantargyaknak, ami nem tesi/enek/rajz, abban 5-osnek lehetne, illene lenni :-).

2014. máj. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, olyanokat várok mint a négyesé. 4,3 voltam egyébként félévkor.
2014. máj. 4. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!