Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, szerintetek ez reális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, szerintetek ez reális elvárás vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha a párom hűséges éenne hozzám és ebbe az is beletartozik, hogy ha vele vagyok, akkor ne nézegesse az utcán a többi nőt. Egyrészt ezzel engem aláz meg mások előtt, másrészt meg ha nem én tetszek neki, akkor miért velem van? Csak mert nálam jobb nők nem állnak vele szóba? Én se nézegetek más pasikat a jelenlétében. Irreális elvárás ez szerintetek? Mielőtt hisztis p-nak titulálnátok, megfordítanám a kérdést: Ti örülnétek, ha a csajok más pasikat bámulna a jelenlétetekben, mással flörtölgetne, netán meg is csalna (miközben ti hűségesek vagytok hozzá)? Ez miért "hiszti", ha valakinek nem tetszik? Ha nem elég szép/jó/vékony egy lány, miért vagytok vele, miért mondjátok neki hogy "szeretlek"?

Férfiak válaszát várnám elsősorban, de nők is írhatnak. :)


2011. dec. 10. 15:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%
Ha nagyon-nagyon jól nézel ki, akkor lehet reális.
2011. dec. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 danman ***** válasza:
59%
Ez nemcsak egyszerűen reális elvárás, hanem alap.
2011. dec. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
82%

Reális elvárás, aki szerint nem, az nem tudna ennek az egyszerű dolognak eleget tenni, és sértődésből neked fog menni (: Jön majd a duma a hűségről meg a vakságról, netán az evolúcióról, de minddel oda akarnak kilukadni, hogy "dugni kell minél többet", mert hát csak ennyire képesek. Aki ilyen, az ne kezdjen kapcsolatot, hanem fogadja el, hogy egy kis léha ösztönlény, aztán dugjon kedvére.


Én alapból ilyen vagyok, hogy nem nézegetek másokat, meg nem gondlom róluk, hogy demegdugnám, barátnőm szerint ez valami iszontat ritka cucc, és örül, hogy kifogott, de szerintem nincs benne semmi extra, és jóval többen képesek rá, mint azt bevallják.

2011. dec. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem nézek ki nagyon-nagyon jól, mert van rajtam súlfelesleg, de régen, amíg vékony voltam, akkor is több olyan pasim volt, aki más nőket bámult, nálam sokkal sz.rabbakat. A pasimnál is vannak sokkal jobbak, akiket bámulhatnék nyálcsorgatva, de mégsem teszem, és nem is halok bele. Miért olyan nehéz dolog ez?
2011. dec. 10. 16:06
 5/27 A kérdező kommentje:
súlyfelesleg akart az lenni
2011. dec. 10. 16:06
 6/27 anonim ***** válasza:
76%
teljesen realis
2011. dec. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

"Ti örülnétek, ha a csajok más pasikat bámulna a jelenlétetekben, mással flörtölgetne, netán meg is csalna"

Na álljunk meg, de gyorsan! A te pasid mással flörtölget és megcsal? Mert először csak annyit írtál, hogy a pasid megnéz más nőket. Ezzel nem áll szinkronban a visszakérdezésed, hogy mi örülnénk e annak, ha a párunk flörtölne meg megcsalna minket. Nekem úgy tűnik, hogy elég manipulatívan forgatod a mondandódat, hogy minél többen egyetértsenek veled.

A kérdésem, a pasid a jelenlétedben más csajokkal flörtöl? Aligha hinném.


Egyébként meg hagyd ott. Lélekben gyerek vagy még, nem való hozzád. Miért vagy vele együtt, ha ennyire nem bízol benne és ennyire nem bízol magadban?

2011. dec. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem nagy elvárás. Én sem szoktam más csajokat nézegetni és nagyon zavarna, ha a barátnőm más pasikat nézegetne.
2011. dec. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Ajj, pedig hát nem akartam manipulálni. Nem, nem csalt meg, de nekem az a véleményem, hogy a nők bámulása az első lépás a megcsalás felé. Igen, kevés az önbizalmam. Sokszor hallottam már, hogy hisztis vagyok és betegesen féltékeny, ha zavar, hogy más nőket is megnéz a pasim esetleg. Szerintem meg normális, ha ez zavar.
2011. dec. 10. 16:13
 10/27 A kérdező kommentje:
Jelenleg külföldön dolgozik a pasim, még egy pár napig nem látom. És bejelölt facebookon egy lányt, amin én teljesen kiakadtam, mert nagyon szép lány. Biztos bennem van a hiba, ha emiatt is féltékenykedek, de engem kikészít ez :(
2011. dec. 10. 16:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!