Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki fog még jövőhéten emelt...

Ki fog még jövőhéten emelt szintű érettségit írni biológiából és/vagy kémiából?

Figyelt kérdés

2014. máj. 5. 14:25
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Én kémiát fogok adni.
2014. máj. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkettőből...:)
2014. máj. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És hol írjátok?
2014. máj. 5. 14:59
 4/11 anonim ***** válasza:
Én bioszból. Ősszel már megcsináltam a kémiát. Itt Győrben a Kazinczy Gimnáziumban lesz...
2014. máj. 6. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Bioszból és Szombathelyen :)
2014. máj. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kémia:)
2014. máj. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Biosz.
2014. máj. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én nem most érettségizek, jövőre fogok,

de:

megkérdezhetem, hogy milyen könyvekből tanultatok? (esetleg felkészítő tanfolyamok) Bocsi a kérdésért, de olyan szépen összegyűltek a kémiások-bioszosok. :)

2014. máj. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Debrecen, kémia
2014. máj. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8-as: elsősorban a mozaikos tankönyvekből, de úgy vettem észre - bár, lehet, csak nekem tűnik úgy - hogy kicsit.... kevés. Mármint, hogy nem minden van benne, amit a tavalyi feladatlapok kérdeztek. Mondjuk én a biokémiával hadilábon állok kicsit, még nem néztem át. De felkészítőn is részt veszek és azért kiegészíti a tankönyveket. (Trefort felkészítőt választottam, ezt is kérdezted:)) Ezen kívül megvan még a Biológia érettségizőknek 1. és 2. kötete, szintén mozaikos, szintén Gál Bélás könyvek, ezeket inkább szóbelire szánom, klasszul össze van foglalva benne az anyag. Én egyébként úgy tanulok, hogy az előkészítős anyagot összefésülöm a mozaikos anyaggal, töltök meg vele, egy A/4-es spirálfüzetet és azt tanulom. Kicsit izgulok, mert olyan rossz időbeosztásban dolgoztam, hogy nemigen volt időm tanulni, szóval 30-a óta napi 24 órában bioszozok, de necces, hogy a végére érek-e, de nem adom fel, hősként vonulok be majd a terembe :D Aztán meglátjuk, hogy lesz. Mivel nem orvosira készülök, nem kell 90%-ot megírnom.
2014. máj. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!