Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerdán töri érettségi....

Szerdán töri érettségi. Holnap feltudok készülni rá?

Figyelt kérdés
1 nap alatt mennyire lehet felkészülni?
2014. máj. 5. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
4 év anyagából??
2014. máj. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem érdemes már ezzel foglalkoznod. Lesz atlaszod, abból sok mindent ki tudsz majd nézni, meg persze ha nem magántanuló vagy, akkor az órákon valamilyen szinten részt vettél. Így biztosan kijön egy kettes-hármas még a legrosszabb esetben is, szóbelin meg fel tudod egy jeggyel tornázni.
2014. máj. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Felesleges. Oszinten bevallom, 3 eve erettsegiztem, de egyetlen szot sem tanultam az irasbelire, es csak 8 pontot vesztettem. Ne parazz, a feladatok mindig szajbaragosak es az atlasz nagy segitseg tud lenni. Hajra!:)
2014. máj. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem.Gondolom semmit nem tudsz,inkább kipihenve menj oda,van forrás,meg atlasz,azzal menni fog.Hajrá!
2014. máj. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tölts ki egy-két régebbi érettségit ma és akkor meglátod milyen típusú dolgok lesznek. Ha végeztél akkor fusd át a javítókulcsot. Magolni ma már nem érdemes, sztem foglalkozz a feladatokkal a régebbiekben. Ja és nézz utána h hogyan kell esszét írni. Pl térbeli és időbeli elhelyezés, stb..
2014. máj. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem tanultál akkor most már felesleges.Egy nap alatt nem lehet felkészülni négy év anyagából.A magolással meg semmire nem mész, mivel ahhoz is idő kell. sem. Inkább pihend ki magad. Szóval marad az atlasz és az órán megszerzett tudás:)

Sok sikert holnapra!:)

2014. máj. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!