Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » EMELT TÖRI érettségi? Kinek...

EMELT TÖRI érettségi? Kinek hogy ment? Csak én érzem katasztrófának az első részt?

Figyelt kérdés

2014. máj. 7. 18:42
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
Én meg gondolkodtam rengeteget, hogy melyik lehet az a búval b*szott ország/tartomány ami a kapitalista világgazdaságos kérdésnél volt. Mondom: áá Németalföld? elolvasom a forrást, egyből megváltozik a véleményem. Nagyon retek egy forrás volt de most komolyan.. Mit írnak le? Gazdag, sokat kereskedik, hajót ad el, spanyol feldúlta. Ez a téma nem szerepelt a tananyagban úgyhogy ne mondják azt, hogy "saját tudása alapján". És hát igen Németalföld volt a jó megoldás.
2014. máj. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 A kérdező kommentje:
Még jó,hogy én Itáliát írtam,meg Firenzét....te jó ég...honnan tudod hogy az a megoldás?
2014. máj. 7. 19:56
 13/61 anonim ***** válasza:

Én is Firenzét írtam :DDDD

Aztán utólag belegondolva az volt, hogy spanyolok feldúlták, tehát olyan kellett, aki közvetlen szomszéd volt/voltak kötvényei/termelt fegyvereket.

Ez bizony német területek voltak :(

2014. máj. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
Én Németalföldet írtam és Antwerpent. Egyébként ezt még töri fakton sem hallottam, de valahol olvastam róla, már meg nem mondom h hol. Először Velencét akartam írni de aztán el kezdtem gondolkodni és szerencsére eszembe jutott. Viszont Antwerpent nem tudom még mindig h jó-e :/
2014. máj. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
Kuldenetek linket az edulinos megoldokulcsrol? En nem talaltam sehol meg a feladatlapot sem :/
2014. máj. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
én sem találtam eduline-on a megoldást. de holna reggel 8 körül már fent lesz az oktatas.hu-n
2014. máj. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
#10 Én meg jól írtam be, és áthúztam. Helyére mást írtam. Pacsi. :D
2014. máj. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 A kérdező kommentje:
Most már attól rettegek hogy még 10 pontom sem lesz az első részben..pedig betanultam az egész könyvet....vicc:D
2014. máj. 7. 21:22
 19/61 anonim ***** válasza:
Ugyan, én csak az elsőt néztem át rendesen, és feladatonként azért 1 pontra számítok. :D
2014. máj. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 A kérdező kommentje:
Mondjuk igen,így ahogy mondod,1 pont azért mindenhonnan reális még:D
2014. máj. 7. 21:49
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!