Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » EMELT TÖRI érettségi? Kinek...

EMELT TÖRI érettségi? Kinek hogy ment? Csak én érzem katasztrófának az első részt?

Figyelt kérdés

2014. máj. 7. 18:42
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
Nem lett annyira rossz. Megoldokulcs alapjan kb. 22 pontom lett az elso reszben. De volt olyan feladat amit nullaztam, meg volt vagy 1.5 pontom ami olyan volt, hogy a jo megoldast huztam ki... Esszet is megneztem, de az szubjektiv ugyis. Meglepodtem, hogy milyen jo lett a ciganyos esszem. :D kb. 90%-ban azokat irtam mint a megoldokulcs.
2014. máj. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
Majd a szóbeli jobb lesz
2014. máj. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
Az első rész elég borzalmas volt, szerintem a '48-as feladat nekem 0 pontos lett, mert kihúztam a jó választ (!) és beírtam valami tök rosszat... A második rész annyira nem volt nehéz szerintem, de hát most már mindegy :D
2014. máj. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is tegnap írtam az emeltet. Megnéztem a hivatalos megoldókulcsot, csalódtam, ami az első részt illeti. Az elsőben kihúztam a jó választ, az utolsó feladatban van kemény 1 pontom és még tele van apró, de sok hibával. Azon a feladaton, amiben a tartományt kellett kitalálni már ott érettségin felhúztam magam. Akármennyire olvastam és gondolkodtam még ötletem sem volt, lett talán fél pontom onnan. A térképesekkel úgy megvoltam, bár meglepett, hogy ennyi térképet raktak be. Amiben meg a szövetséges hatalmak vezetőinek idézetei voltak, az meg ajándékfeladat volt. Az esszéknél én nem egészen erre számítottam, hogy ezekből a témákból fogok írni, de végülis ezeket nem érzem oly szörnyűnek, de majd kiderül:D
2014. máj. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
Ne is mondjátok! Egész évben készültem rá, október óta, mindent megtanultam amit lehetett...erre tessék..:D Azt hittem én vagyok ennyire hülye, hogy nehéznek találom az első részt..de akkor csak nem.:D Még nem mertem megnézni a hivatalos javítót, de a kapitalista dolgon sokat gondolkodtam az elsőhöz Hollandiát, másodikhoz Németalföldet írtam.. gondolom nem lesz jó.xdd
2014. máj. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:

Na megnéztem.. kb 28 pontot számoltam , de nem számoltam bele, hogy elírtam Rooseveltet mert dupla w-vel írtam én hülye-.- Meg Gaulle-nál miniszterelnököt írtam..fúú...

Szerintetek ez nagyon rossz a 44ből?

2014. máj. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 A kérdező kommentje:
28,hát az elég jó....én 18,5 pontot számoltam magamnak ami biztos,és 8-at,amiben nem vagyok biztos(mert ugye ott van egy csomó feladat végén,hogy más tartalmilag helyes válasz is elfogadható)az esszéknél nem hagytam ki sok mindent,ti hány százalékra tippeltek? Én szeretnék egy erős szóbelivel 70et,bár 80 volt a cél:)
2014. máj. 8. 17:16
 28/61 anonim ***** válasza:

#26 Gaulle-ra én is miniszterelnököt írtam pedig még eszembe is jutott az elnök. De áááh biztosan nem az...


Hát nem tudom, de nekem valahogy a második rész tűnt kicsit nehezebbnek, persze az első se volt könnyű, nehezebb volt, mint tavaly. De vagy 20 percem azzal ment el h kiválogassam h melyikeket fogom írni.

2014. máj. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
Remélem a második részbe elérek egy 30 pontot és akkor sacperkábé 60-64 pontom lesz a 90ből. Az szóbelire még jó alap.
2014. máj. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
Hát, nekem szerintem lesz egy olyan 81 legrosszabb esetben 75 pontom. Ha most nem tanulok semmit és a szóbelin nulla pontom lesz, akkor is átmegyek?
2014. máj. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!