Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosira készülők! Hogy ment...

Orvosira készülők! Hogy ment az biosz és a kémia?

Figyelt kérdés

Így, hogy már kint vannak a megoldókulcsok, kb. hány pontos lett? Összegészében hány %-ra számítotok? Hova jelentkeztetek?


Annyi kérdés ki lett írva az érettségiről, jó lenne egy helyen összegyűlni és megbeszélni, szerintem mindenki eléggé izgul :D (Vagy mondjam úgy, hogy én izgulok, és nekem muszáj beszélnem? :D)



2014. máj. 16. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyira, hogy örülök hogy bejelöltem mást is... :D
2014. máj. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5%

"Annyira, hogy örülök hogy bejelöltem mást is... :D"


Tehát nem akarsz orvos lenni. Aki orvosira akar menni, annak tök felesleges orvosi egyetemen kívül mást jelölnie.

2014. máj. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

De akartam. A terv az volt hogy elvégzem az orvosit aztán mesterképzés az NKE-HHK-n. Készültem is mint állat. De valoszinü nem lesznek meg a pontjaim.


Sirhatnék, kétségbe lehetnék esve, tököm tele lehetne a világgal. De inkább örülök hogy a biztonság kedvéért bejelöltem az NKE-t is igy nem kell kétségbeesve gondolkoznom h mit tegyek.

2014. máj. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%
Tehát nem akarsz orvos lenni. Pont. Nincs meg benned az elhivatottság. Nem vettek fel... ééés? Megpróbálod jövőre, addig még kétszer lehet javítani az érettségin, és kemény 365 nappal később leszel orvos... húú nagy ügy.
2014. máj. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ok nem vagyok elhivatott. Nincs kedvem vitatkozni.
2014. máj. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem elég szarul, pedig készültem rá. Anyáék próbálnak rábeszélni a gyógyszerészetire mert oda valószínűleg meglesz a pontom, de én nem akarok oda menni. Am a kémiát nem is mertem megnézni szóval fogalmam sincs, h sikerült :DD
2014. máj. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!