Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megtehetem hogy csak egy...

Megtehetem hogy csak egy órára megyek be?

Figyelt kérdés
Igazolásom vqn egész hétre.Nem vagyok beteg,de kiirattam magam az orvossal.1 napot akartam de egy 7 lett belőle....Ha már így alakult nem baj maradok.Viszont az a helyze hogy toriből bukásra állok.Megtehetem hogy csak a töriórákra megyek be éa utánna haza?(szakközépiskola)
2014. máj. 19. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Megteheted, de elég csúnya szóbeszéd lesz a vége a tanáriban, és számíthatsz majd egy kis elbeszélgetésre az osztályfőnökkel.
2014. máj. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megteheted, csak akkor az osztályfőnök esetleg megkérdezi, hogy ha nincs semmi bajod, akkor miért nem jársz iskolába? Aztán magyarázkodhatsz.
2014. máj. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Megteheted,de szívni fogsz.Menj be a többi órára is,ha nem akarod,hogy jó kis szóbeszéd tárgya legyél.Ne tudd meg,milyen pletykásak a tanárok..
2014. máj. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek szerint ez is sulifüggő, nálunk mondjuk volt sokszor olyan, hogy csak egyes órákra jártak be, ami épp fontos volt(nyilván úgy, hogy volt igazolásuk). Nálunk nem csináltak nagy ügyet belőle, de azt hozzá teszem, hogy ők tényleg betegek voltak, ami többé kevésbé látszott is rajtuk... Osztályfőnök gondolom mindenképp megkérdezi azért,hogy "mizu"...
2014. máj. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!