Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok segíteni az alábbi...

Czider88 kérdése:

Tudnátok segíteni az alábbi egyetemek jogi szakának rangsorolásában ill. kommentelésében?

Figyelt kérdés
Főleg azok véleménye érdekel akik első kézből tudják milyen is az SZTE,PTE,DE,PPKE, jogi kara. (oktatók,közösség,diploma értéke,elhelyezkedési lehetőség)

2014. máj. 22. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:

1:ELTE amit kihagytál egyébként

2:PPKE,SZTE,PTE,DE ezek kb egyszinten vannak.


Elhelyezkedési lehetőségekről beszéltem.

2014. máj. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az eltét azért nem kérdeztem mert sokat hallottam a jogi szakról olyantól is aki tanult ott és nem volt megelégedve vele az oktatók miatt.Persze tudom,hogy ott a "legnívósabb" a jogász képzés
2014. máj. 23. 06:54
 3/3 anonim ***** válasza:

A négy közül szerintem a PPKE ami inkább jó elhelyezkedésben.

nem mindenhol, de nagyon sok helyen nézik hol végzett az illeti, és szeretik ha valaki Pesten végezte el az egyetemet. Hangsúlyozom nem mindenhol!

2014. máj. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!