Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért szivat a tanárom?

Miért szivat a tanárom?

Figyelt kérdés
Jó tanuló vagyok, alig beszélek, mégis leggyakrabban engem feleltet! Miért utál?

2014. máj. 27. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod, hogy a feleltetés szívatás?
2014. máj. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha jól tanulsz, és nincs vele konfliktusod sem, akkor ez nem szívatás, épp ellenkezőleg: neked is és magának is jót akar azáltal, hogy olyat kérdez, akiről tudja, hogy tudni fogja a leckét. Ez amúgy ugyanolyan helytelen a tanár részéről, mint ha pikkelne valakire és amiatt szívatná, de ez nem az a helyzet.
2014. máj. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont azért feleletet, mert kedvel
2014. máj. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Örülj neki, legalább mindig lesz elég jegyed

és le tud rendesen zárni félévkor meg év végén

2014. máj. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

De igazából az is lehet hogy nem kedvel.

Nekem van egy ismerősöm, aki pár évvel alattam jár és hát a természettanára nem kedveli őt. Engem is tanít, mégse csinál velem olyanokat mint vele. Állandó feletetések, meg a tanár olyan rideg mikor ezzel az XY-nal van. Náluk azért van mert a tanár sunyinak, titkolózónak, és hazugnak tartja (nem mondja ki, de süt róla), folyton piszkálja, hogy csináljon ezt, csináljon azt, pedig csak 2 órát van vele hetente. (Ez a nézőpontja valószínűleg abból adódik hogy XY jóval magasabb az évfolyamánál és ezért folyton görnyedt a háta és lefelé néz).

Te csak a feleltetések miatt hiszed hogy utál?

2014. máj. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!