Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szivat az egyik tanárom. Mit...

Szivat az egyik tanárom. Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
Régebben azzal szivatott hogy folyton engem hívott ki felelni.Most már gúnyos megjegyzéseket tesz,beszólogat és szeretném hogy abba hagyja
2011. jan. 27. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel érdemelted ki?
2011. jan. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Először is tanulj,már ha eddig nem tanultál,így hiába hív ki felelni,hozzájárul 1újabb jó jegyhez!Sajnos vannak olyan emberek akik kötekednek,de ha visszaszólsz akkor látja hogy elérte a célját,akármilyen nehezedre esik hagyd rá,ha továbbra is folytatja,háát akkor nem is tudom mit tennék,hogy ilyen g.ci legyen vki,valszeg akkor megverném és rendőrségi úgy lenne belőle,ami szintén nem jó ötlet.Szólhatsz az igazgatónak is,de azok általában a tanároknak adnak igazat.:S
2011. jan. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem te vagy az egyedüli áldozata, akkor lehet esélyetek, ami még az állásábais kerülhet!
2011. jan. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 vodevil válasza:
Kicsit árnyalhatnád bővebben a problémát mert így elég nehéz válaszolni...
2011. jan. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz csinálni.

Nekem egyik tanárom mondta: "Ha nem vagy szimpatikus, akkor akárhogy szivathatlak, nekem abból semmilyen károm nem származhat. Szólsz az igazgatónak? Tedd azt, szerinted érdekli? Bejönnek a szüleid, nézz rám. Elmondják nyájasan a problémáikat én bólogatok elmennek és neked csak rosszabb lessz! Az iskolában hierarchia van, és a diák van legalul. Én mindenből jól jövök ki!"

Nos ezek után evvel a tanárral úgy bánt az osztály mint 1 méh királynővel. Minket is oltott mint az állat, vissza szólni nem mertünk. Megvolt a fegyelem, és mindeki 3-5-ös volt belőle. A legjobb évvégi átlagokat avval a tanárral értük el.

1. Nincs értelme tenni ellene bármit is.

2. Nem tudsz mit tenni.

3. Tanulj, figyelj oda, bizonyíts, maradj csöndben és leszáll rólad Ha meg nem, akkor Főiskolán meg Egyetemen nem lesz problémád a tanárod bunkóságainak eltűrésével.

2011. jan. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Biztos kiérdemelted valami miatt, beszoltá neki vagy vmi, most megkapod te nyavajás !! wáháhá jó szórakozást
2011. jan. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha ráhagyod, mintha mi sem történt volna, úgy csinálsz mintha meg se rázott volna, még az is lehet, hogy bekeményít, úgyhogy vigyázz az ilyenekkel, mert még tetézhetííí...

Típusa válogatja.

2011. jan. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:23

k.rva anyádat....

2011. jan. 28. 15:04
 9/9 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm a válaszukat
2011. jan. 28. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!