Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit ajánlotok, ha ezek az...

Mit ajánlotok, ha ezek az elvárásaim?

Figyelt kérdés

Budapesten keresek olyan gimnáziumot, aminek van német tagozata (nem kéttannyelvű.)

Jó lenne egy befogadó, jó közösség-tanár kombóval, szép környezettel (magyarán nem betondzsungel) és névvel rendelkező iskola.

Most vagyok hetedikes, az évvégi átlagom 4.6/4.5 lett, jó tanuló vagyok, lehet terhelni, de mint mondtam, jó lenne ha nap mint nap nem egy versenyistállóba kéne belépnem.

Ha esetleg a saját iskolátok ajánljátok, írnátok róla egy kicsit bővebben?:) Nagyon köszönöm!



2014. jún. 11. 17:54
 1/2 anonim válasza:
Osztrak gimi. Nem birom a snob kis hulyegyerekeket de egyebkent mindennek megfelel amit irtal. Orak csak nemetul vannak.
2014. jún. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bár szívesebben fogadnék olyasfajta iskolákat, amikben magyarul folyik az oktatás.(:
2014. jún. 11. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!