Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen érintőképernyős mobilt...

Milyen érintőképernyős mobilt ajánlotok, ha ilyen elvárásaim vannak?

Figyelt kérdés

Most egy Sony Ericsson W700i mobilom van, amit nagyon szeretek, de szeretnék valami új telefont, viszont nem tudom mi lenne nekem jó! Igazából SE Vivaz-t vagy Xperia-t szeretnék, de ezek még elég drágák én viszont úgy 50-60ezer körül szánnék rá. Szóval ami fontos nekem: A zenék szépen szóljanak mivel sokat hallgatok telefonon zenét, lehessen rajta filmet nézni, szép képeket és videót készítsen, facebook, youtube elérhetőség. Ilyen feltételekkel mit tudtok ajánlani?


Köszi a válaszokat előre is!


2010. okt. 21. 08:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne ragaszkodj SE-hoz, egy Galaxy Spica (hirdetések között kb 40ezer) vagy egy HTC Hero (hirdetések között 50-60ezer) simán megfelelne neked
2010. okt. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ott a nokia 5230... a legolcsobb okostelefon... a jobb megoldás érdemében muszáj lessz választanod másik gyártót :)
2010. okt. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
jah és 40-45 ért meg is kapod
2010. okt. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Samsung Monte.
2010. okt. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
az is 45 ért van kártyásan
2010. okt. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Kiszemeltem egyet magamnak, méghozzá a Samsung Wave-t :) Hát drágább mint amit terveztem, de azt hiszem Ő lesz az igazi! :) Gyűjtögetek még rá! :D
2010. okt. 22. 21:01
 7/11 anonim ***** válasza:
én is olyat veszek majd kari fele ha lezuhan az ára xD am kis figyelmeztetés: badanak az a baja h nem régi szal nincs rá sok dolog ( se msn se skype (ez engem pofán ütött miko megtudtam) de nincs jobb telo ennél szerintem.
2010. okt. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én is hallottam róla :S De elfogadom a hibáival együtt! :D Aztán szerintem nemsokára érkeznek rá is a programok! :)
2010. okt. 23. 16:41
 9/11 anonim ***** válasza:
jó lenne meg ha a bada gamekat torrentbe feltenné valaki XD(vagy vmi hackel ingyen le lehetne szedni)
2010. okt. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tuti lesznek ilyenek! :) Vagyis remélem! :D Már csak azt nem tudom eldönteni hogy T-mobile-nál vásároljam meg vagy kártyafüggetlenül?! Te hol fogod?
2010. okt. 24. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!