Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megvásárolnám életem első...

Megvásárolnám életem első autóját, milyen autót ajánlotok? 1M ft-ot szánnék rá. Elvárásaim: nagy csomagtér (kombi), viszonylag alacsony fogyasztás ill. fenntartás. Megköszönném ha ajánlanátok néhányat, mivel nem értek hozzá.

Figyelt kérdés

2014. febr. 14. 12:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

ha azt akarod hogy jól is nézzen ki(fiatalosan)

Fogyasztás disel,bár elvileg az okosok azt írják hiába fogyaszt kevesebbet, több a szerviz költsége.

Amelyik meg tetszik írd be a google.hu-ba és kidobja mennyit fogyaszt.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


[link]

[link]

[link]

2014. febr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

előző (gyári fogy)


[link]

2014. febr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én a Toyota avensist első generációját ajánlanám neked ennyiért 2000-2003-as évjárat körülieket, 2.0 D4-D 110 lóerős motorral 530 literes csomagtérrel.Viszonylag egyszerű konstrukciójú autó nincs annyira agyon bonyolítva mint a legtöbb modern dízel,így kevesebb a meghibásodási lehetőség is.

Egy ilyen kocsiról beszélek.

[link]

[link]


És a fogyasztási adatai

[link]

2014. febr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ja és ne felejtsd el kérdező minél nagyobb teljesítményű (KW-tú) autót veszel a bizti és a teljesítmény adó annál magasabb lesz rá!Ugyanis ezeket a díjakat az autó teljesítménye után kellesz majd fizetned.
2014. febr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%

ma 14:12


Az Avensis jó tanács, pártolom én is.


A német autóban pluszban kifizeted azt, hogy német, a japán meg nem romlik el. Döntsd el, melyik a fontos.

2014. febr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Utolsó azért nem kéne túlozni.Nekem is japán autóm van .De még mindig 100 százalék magabiztossággal kimerem jelenteni ,hogy olyan autó nincs ami nem hibásodik meg idővel.Sajnos amit ember épített az idővel elromlik tönkre megy,és egy autómárka sem bújhat ki a fizika törvényei alól. :)
2014. febr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
27 éves Corolla, és egy 16 éves dízel Accord tulajdonosa vagyok. Az Accord új korától nálam van, soha semmi nem romlott el benne. A Corolla 11 éve van meg, amióta nálam van, soha semmi nem romlott el benne. A kötelező cuccokat cserélgetem. Corollát mondjuk most már 3-4 éve kímélő üzemmódban hajtom, a korára tekintettel, de még csak nem is kopog a futómű, semmi hibája nincsen. Annyi, hogy a '80-as évek tipikus keményműanyagos belterét képviseli, de azt legalább vállalható minőségban :)
2014. febr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
*e
2014. febr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%

Dízelt akkor vegyél, ha többszázezer km-t mész évente. Ne költsd el a pénzedet koppra, használt autó vásárlásakor vannak "kötelező" szervizek, mint vezérlés-, ill, olajcsere, fékek, futómű átvizsgálása, stb.

600-ért már tíz év alatti, alig futott, kitűnő állapotú Ford Focust kapsz, és nem fog érzékenyen érinteni az értékvesztése sem.

2014. febr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ma 16:57


Bár nem japán :), szintén jó tanács a Focus. Vezettem többször, szerethető, jó autók.

2014. febr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!