Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Logisztikai menedzsment MSC...

Logisztikai menedzsment MSC (Corvinus) érdemes elvégezni?

Figyelt kérdés
Most fogok gazdálkodási és menedzsment szakon végezni, viszont lehet pénzügyel jobban járnák, de logisztika szakirányos voltam és a tantárgyak is jobban bejönnek ahogy nézegettem az operatív tantervet. Volt aki itt végzett? Milyen lehetőségek voltak a végzés után? Fizetés stb. minden érdekel... :)

2014. jún. 18. 18:45
 1/7 A kérdező kommentje:
*pénzüggyel*járnék
2014. jún. 18. 18:47
 2/7 anonim ***** válasza:
nyelvekkel meg gyakornoki programokkal kéne barátkozni
2014. jún. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most ezt nem teljesen értem. Szerinted ne menjek mesterszakra, hanem inkább tanuljak meg mégegy nyelvet? Gyakornoki helyem meg már van/volt.
2014. jún. 18. 19:07
 4/7 anonim ***** válasza:
az ilyen humángazdasági szakos diplomával akkor lesz állásod ha több nyelven beszélsz
2014. jún. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tényleg jobban járnál, ha pénzügy mesterre mennél, de az valóban reálosabb és keményebb a matek. Logisztikáról nem tudok nyilatkozni, de ahogy nézem az állásportálokat annyira nem telített szakma, azért van lehetőség, viszont mivel logisztikáról beszélünk tényleg előny lehet a 2 nyelv, főleg az angol+német kombó.
2014. jún. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm. Sajnos én is látom, hogy német nélkül sok logisztikai munkát nem tudok megpályázni, főleg német cégek központjában meghirdetett állásokat, (mercedes, audi, lidl stb., de még egy waberer is kér németet) csak az az egy baj van, hogy utálom a németet. :D


Én annyira nem gondolom humán szaknak a gazdmen-t, inkább az ilyen nemzetközi tanulmányok és társait, de ez csak saját vélemény.

2014. jún. 18. 20:44
 7/7 anonim ***** válasza:
ahol nincs matek ott szívsz a nyelvel
2014. jún. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!