Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha állatorvos vagy fogorvos...

Ha állatorvos vagy fogorvos szeretnék lenni akkor melyik gimnáziumba menjek Győr környékén? (tudom hogy csak egyetemen lehet orvosnak tanulni)

Figyelt kérdés

2014. jún. 22. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szorgalmas vagy akkor Révai/Kazinczy,de tényleg kell hajtani,mert ha nem vagy 4-5 akkor inkább jobb egy gyengébb gimibe menni. Még ott van a Krúdy (kéttannyelvű gimi) ,amit nem tennék be a rangsorba,mert ha felsőfokú nyelvvizsgát akarsz,és jól mennek a nyelvek,akkor ide érdemes (szerintem). Mire végzel lesz egy felsőfokúd,és egy felső/középfokúd másik nyelvből is. De amúgy egy Isten háta mögötti gimiből is felvehetnek,csak rajtad múlik.Én Krúdyt jelöltem először,aztán Révait,majd Kazinczyt. De majd gondolom még bemutató napon is megnézitek őket,azt jelölöd elsőnek,amelyik szimpatikusabb.
2014. jún. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sopron / Széchényi Gimi
2014. jún. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mosonmagyaróvári gimi
2014. jún. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
elsőnek: igen 4-5 vagyok
2014. jún. 25. 10:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem általánosra értettem,mert itt még könnyű..:D
2014. jún. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2014. jún. 28. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!