Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tovább tanulás előtt állok....

Tovább tanulás előtt állok. Szerintetek melyik város a jobb? Pécs vagy Szeged?

Figyelt kérdés
Jövőre leszek nyolcadikos és a kilencediket kollégiumban szeretném kezdeni.Segítsetek!Pécs vagy Szeged?!

2014. jún. 26. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért valami támpont nem ártana. Milyen sulit képzeltél el? Szakközép, gimi?

Mondjuk város szintjén én kicsit elfogult vagyok, jobban szeretem Pécset, számomra hangulatosabb, szebb, jobban érzem ott magam.

2014. jún. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyit fogsz utazni egy középsuli miatt?? Biztos vagyok benne, hogy a környéketeken is vannak jó iskolák. Hidd el nem kell ezt a kollégiumosdit ennyire siettetni :D
2014. jún. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Idegenforgalmi szakkozepiskolaba szeretnek menni.

Igen,van a kornyekunnkben is olyan iskola de en ragaszkodok a kollegiumhoz.Nem szeretnek Bajan(most itt lakok) maradni ha befejezt az iskolat ezert tartom jo dontesnek,hogy mar nyolcadik utan elmenjek innen.

2014. jún. 27. 10:46
 4/4 anonim válasza:
a pécsi jó én itt lakom és sokan odamennek és nem panaszkodnak. A nyelvképzés igen erős
2014. júl. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!