Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha egy félév után otthagyom...

Ha egy félév után otthagyom az egyetemet, akkor kell visszafizetni valamit, ha államin voltam?

Figyelt kérdés
És szeptembertől új szakra járnék szintén államin.
2010. jan. 6. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmit visszafizetni. Csak akkor kell fizetned, ha a nem teljesített kreditekért díjat kell fizetned.
2010. jan. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom nem. Jelentkezhetsz ugyanúgy államira, de meg van, h az állam hány félévet fizet ki. Ha abból kicsúszol, akkor fizethetsz.
2010. jan. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És mennyit kérnek nem teljesített kreditekért? Egyébként köszi a gyors választ.
2010. jan. 6. 12:41
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy a nem teljesített kreditekért mennyit kell fizetned, az egyetemed térítési és juttatási szabályzata tartalmazza.
2010. jan. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
mi van ha nem fizetem ki? Felolem akar ki is rughatnak en nem akarok fizetni
2010. jan. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az egyetemeken általában úgy működik a dolog, hogy addig nem iratkozhatsz be a félévre, amíg tartozásod van az intézmény felé. Vagy ha már be vagy iratkozva, akkor a leckekönyvedet nem adják ki, amíg nem egyenlíted ki a tartozásod. Az első esetben nem tudod megkezdeni a félévet, a második esetben nem tudod befejezni (hiszen nem tudod beíratni a jegyeidet és leadni a leckekönyvedet), ezért majd a következőt nem tudod elkezdeni.
2010. jan. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!