Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet valamit tudni a Corvinus...

Lehet valamit tudni a Corvinus és a Műszaki Egyetem tervezett egyesüléséről? Vagy ezt most levették a napirendről?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy a volt Közgáz Karok a Műegyetem Gazdaság és Társadalomtudományi Karával, a Tájépítészek az Építészkarral, az Élelmiszeresek a Vegyészmérnökökkel fuzionálnak.

2014. júl. 3. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Forrás?
2014. júl. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Hát ez nem hangzik túl logikusnak, de viccesnek annál inkább :D
2014. júl. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ősztől új büfés lesz az I-ben, csak ennyit hallottam
2014. júl. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ez érdekes, engem is érdekelne a forrás!
2014. júl. 4. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy hallottad valahol, az nem jelent semmit. Lehet, hogy ez is egy pletyka. Valaki elkezdte, aztán mindenki hisz neki. Ha hiteles forrásban leírják, vagy elhangzik, akkor van valódi alapja. De addig nem kell ilyeneket elhinni.
2014. júl. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szegény kertészmérnökökkel mi lesz? :D
2014. júl. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Meg a drága VIK-esekkel ;)
2014. júl. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 T.Vivi16 válasza:

a minap én ezt találtam.:)

[link]

2014. júl. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az újabb hírek fényében akkor már ésszerűbb lenne, ha az összes komoly, színvonalas Közép-Magyarországi Egyetemet összevonnák egy teljes oktatási-kutatási spektrumot felölelő elitegyetemmé: ELTE, BME, Semmelweis mellett a Szent István Egyetemet és a Corvinust is bele kellene integrálni.

Ez esetben valóban lehetnének szinergiák, mert rengeteg szakok közötti áthallgatási lehetőség, kutatási együttműködés válna a mainál jóval egyszerűbbé.

2014. júl. 22. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!