Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok? 4,5-4,6 os...

Mit gondoltok? 4,5-4,6 os átlaggal felvennének a Könyvesbe? Hány pontot kéne írnom az írásbelin? 70fölött az már jónak számít?

Figyelt kérdés
És esetleg milyen pesti iskolákat ajánlanátok nekem?? Mindenkinek előre is köszönöm a válaszokat... :D

2014. júl. 11. 23:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Èn 1 évvel ezelőtt felvételiztem(most leszek 10.-es) és egy osztálytársam 40 pontos központit írt és 3-as tanuló volt.Számomra akkora rejtély,még is hogy a fenébe vették fel xD

Azt mondta,hogy az anyja elintézte,szóval a Könyvesbe ilyen könnyű bekerülni,én ezért kerültem el.Régi osztálytársam ment még oda(6osztályos részre,mostanra kb olyanok a barátnőivel mint egy csapat ribi -.-

Én a Kölcseybe járok(6.kerület) és nagyon szeretem,itt főleg a sport és a nyelvek emelkednek ki:) ajánlom neked

2014. júl. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!